Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-26, 08:09   #64
fajnarenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Cóż byłoby warte życie bez Miłości? Cóż byłoby warte życie bez zdrowia?
Miłość i Zdrowie to wartości niezbędne aby być w życiu szczęśliwym. Dlatego tak ważne jest aby o nie dbać i się o nie troszczyć bo tylko gdy idą w parze ze sobą dają człowiekowi pełnię zadowolenia. Zrozumiałam to kilka lat temu gdy razem z mężem zaczęliśmy się starać o dziecko i okazało się że nie jest to takie proste. Poza oczywistymi badaniami profilaktycznymi, które systematycznie wykonywałam i wykonuję, do których również zachęca mnie mój mąż, kluczowa okazała się zmiana stylu życia. Razem z mężem zaczęliśmy się zdrowo odżywiać, zaczęliśmy wspólnie uprawiać sport, zaczęliśmy więcej ze sobą rozmawiać co nas odstresowywało po ciężkich dniach pracy.
To wszystko co robimy razem, niezależnie czy jest to wspólne przygotowywanie posiłków, bieganie, pływanie czy jazda na rowerze lub zwykły spacer na świeżym powietrzu, to wszystko poprawia nie tylko nasze Zdrowie ale również umacnia naszą Miłość. Wierzę, że dzięki temu mogę cieszyć się dobrym Zdrowiem, wspaniałą Miłością jak również naszym wielkim szczęściem jakim jest mała Hania...
fajnarenia jest offline Zgłoś do moderatora