Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 20:04   #946
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Stwierdzam, że zupełnie kondycji nie mam [emoji52] biegałam dziś za młodym, trochę się po budowie pokręciłam i teraz leżę bo padnięta jestem straszne.

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość

Ja też nie mogę się doczekać, ale z drugiej strony, czas tak szybko leci, a dzieci tak szybko rosną..
Zazdroszczę ruchów. U mnie 19 Tydzień, 3 ciąża i nic [emoji19]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się chce delektować ta ciążą, bo to na 99,9% moja ostania. A coś szybko mi zaczyna ten czas lecieć

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
U mnie z 900tys-1mln by trzeba było dać Dlatego dla nas to nie osiągalne.

Ja dzisiaj chyba się podejmę ciasta z rabarbarem
U mnie w zależności od dzielnicy tak myślę od 700 tyś do 1,5mln . A gdzie Ty mieszkasz, że u was też drożyzna ?

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Dziewczyny jak to jest z tym przesądem, że od kształtu brzucha zależy co ma się urodzić Z jednej strony wiadomo, że to zależy od genów, budowy ciała, tkanki tłuszczowej itd itp a z drugiej znam wiele przypadków, że przesad się sprawdził [emoji39] mój brzuch jest raczej rozlazly, kolejna szansa na dzuewuszke [emoji23]
W pierwszej ciąży nigdy piłki nie doczekałam i syn. W tej też daleko mu do piłki i też raczej syn[emoji28] bo i ja słyszałam na odwrót - piłka na córkę, rozlany syn


Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Taką komodę kupiliśmy

https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00214553/


Zastanawialiśmy się czy kupić podstawkę pod przewijak, żeby był na komodzie czy lepiej kupić przewijak na łóżeczko Jak radzicie ?

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------


Mój brzuszek jest na synka, z kalendarza chińskiego wychodzi synek, także te dwa przesądy się sprawdziły Zachcianki się nie sprawdzają u mnie, bo mam ochotę na słodkie, a to podobno na dziewczynkę I czytałam, że mężczyźni, którzy mają braci częściej płodzą synów, a ci co mają siostry częściej mają córki - u nas też się sprawdziło Ale już mój tata ma dwóch braci i siostrę, a ma trzy córki i żadnego syna
Mi było wygodnej mieć przewijak na łóżeczku. A co do komody to też mamy z tej kolekcji tylko chyba tą wyższą i zamierzam jeszcze drugą kupić.
A mi z chińskiego teraz wychodzi syn, w poprzedniej córka czyli się nie sprawdziło [emoji16]

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Jest wystawione za 190 000 i do negocjacji ale trzeba remont zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jak za darmo [emoji33] [emoji33] [emoji33] . W życiu bym domu nie budowała, jak by takie ceny u mnie były. Będziecie jeszcze negocjować[emoji780]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora