Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-18, 20:13   #947
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Stwierdzam, że zupełnie kondycji nie mam [emoji52] biegałam dziś za młodym, trochę się po budowie pokręciłam i teraz leżę bo padnięta jestem straszne.


Ja się chce delektować ta ciążą, bo to na 99,9% moja ostania. A coś szybko mi zaczyna ten czas lecieć



U mnie w zależności od dzielnicy tak myślę od 700 tyś do 1,5mln . A gdzie Ty mieszkasz, że u was też drożyzna ?


W pierwszej ciąży nigdy piłki nie doczekałam i syn. W tej też daleko mu do piłki i też raczej syn[emoji28] bo i ja słyszałam na odwrót - piłka na córkę, rozlany syn




Mi było wygodnej mieć przewijak na łóżeczku. A co do komody to też mamy z tej kolekcji tylko chyba tą wyższą i zamierzam jeszcze drugą kupić.
A mi z chińskiego teraz wychodzi syn, w poprzedniej córka czyli się nie sprawdziło [emoji16]


To jak za darmo [emoji33] [emoji33] [emoji33] . W życiu bym domu nie budowała, jak by takie ceny u mnie były. Będziecie jeszcze negocjować[emoji780]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A pewnie ogólnie chłopak jest chętny obniżyć, bo mu zależy by sprzedać i się z tym nie bujać. 10% podobno każdy spuszcza. Tak internet uważa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora