Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 cz. 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-06, 08:09   #4175
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Ale dzisiaj pospałam, Mała tylko raz chciała jeść, o 6 wstała a potem drzemałyśmy do teraz, aż mnie głowa boli
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Daj spokój, ja dzisiaj o 19:30 wizyta u ginekologa wuec tz karmil i "usypial" Jak dziecko na nim zasnęło to az go odkładać nie chciał ake jsk już problem żeby odłożyć to tz nagle zmęczony i musi iść spać już. Wchodzę do salonu powiedzieć dobranoc i co? Siedzi z laptopem i czyta o tym jak odeprzeć atak niedźwiedzia... No comment! A pranie i niezaladowana zmywarka (o nie śpiącym dziecku nie wspominając) chyba ważniejsze niż niedźwiedź... No chyba, że nie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

No ja dziś sto razy mówiłam gin ze sie boję... Ake bardzo delikatnie mnie zbadała

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Mnie to wszystko już zaczyna irytować mocno. Nagle wszystkie dzieci źle ssą, nagle wędzidełka nie takie, napięcia nie takie, probiotyki trzeba dawać, główka za mocno, główka za słabo, poduszki na wyrównanie kształtu głowy, smoczki zło... No nie mam sił. Jakoś nasze pokolenie się wychowało bez tych cuda wianków... I mówię to ja, która była juz z dzieckiem na podcięciu wędzidełka, u otolaryngologa, na wymazie w labo i czekam na wizytę u osteopaty... Taaaa

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Też ostatnio o tym myślałam.. Gadałyśmy wczoraj z koleżankami że jakby przestrzegać tych wszystkich zaleceń, wytycznych i porad to by nie było czasu po prostu na nic

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora