Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część ósma ❤
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-06, 23:25   #4759
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Lenka od jakoś 2 tygodni czasami pokazuje że boli ja brzuch. Chyba ja umowie na usg w Polsce. Niby mocno ja nie boli bo jak zapomni to dalej się bawi ale sama już nie wiem [emoji58]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to w związku z tymi zaparciami jeśli nic nie pokręciłam, że o tym pisałaś?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, wraca nasze dziecko [emoji7] bardzo powoli, ale mleko już pije konkretnie, sam prosi, rano chciał spróbować serka z krową, ale jeszcze jak dotknął ustami łyżeczki to chyba go trochę zabolało i zrezygnował, ale ważne że chciał! Do tego na krzesło już się gramolił swoim ulubionym sposobem, czyli pod oparciem, ale w trzeciej dobie po pobraniu chrząstki z biodra wiele dzieci jeszcze boi się chodzić a on już akrobacje urządza! Owszem, jest jeszcze płaczliwy, szybko się męczy, brakuje mu błysku w oku o łobuzerskiego uśmiechu, ale do Kinder jajka się cieszy, chociaż najbardziej go zabawka interesuje, czekoladę sobie drobi do miseczki, w sumie nie bardzo wiadomo po co [emoji6] gorzej, że jak któreś z nas wychodzi po zakupy to obowiązkowo musi wrócić z jajem, ale niech mu tam [emoji6]
Super [emoji846]

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora