Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-14, 12:40   #2820
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Cześć.My po szczepieniu.


Ekhm...Karol zdetronizował Hellę i Pawła, 7800 g i 69,5 cm...Doktórka mówi,że jest największym trzymiesięczniakiem w jej karierze,aczkolwiek gruby nie jest, tylko po prostu wielki w każdą stronę no i co ja się dziwiłam,że mi w 3 tygodnie wyrósł z pajaców 68? a hit jest taki,że doktórka nie znała wcześniej przypadku,żeby tak małe niemowlę, nawet kp, nie zaraziło się ospą od rodzeństwa. Także Karol znowu jest pierwszy





właśnie miałam pisać Elsabel, żeby na to nie patrzyła. Tylko tak naprawdę sama dopiero przy trzecim dziecku wiem,że nie ma co porównywać...tzn. stop! przy moich dziewczynkach też wiedziałam,żeby ich nie porównywać, ale ciężko było to zrobić i potem się przejmowałam,że Zośka coś robiła wolniej.



no może nie mówmy,że umiejętność wtedy się pojawia, tylko po prostu wtedy jest nadal normą. Moja Tuśka była lekka i giętka (do tej pory jest) i sama z siebie, z podporu, bez naszego popędzania czy obkładania czymkolwiek usiadła na 5,5 miesiąca, raczkowała na 6 miesięcy. I to też było ok, zrobiła to w swoim tempie. Natomiast moja Zocha usiadła na 9 miesięcy i też było ok, chociaż mnie to oczywiście niepokoiło, skoro Tuśka była taka szybka wezwałam fizjo, pooglądała ją, kilka drobiazgów skorygowaliśmy i uspokoiła,że wszystko jest ok,a dziecko usiadło i raczkowało jak było gotowe. Tusia zaczęła chodzić na 11 miesiecy, Zosia na 15

Ciekawa jestem jak to będzie z Karolem, skoro on taki wielki, ale też widać,że silny
Wow!!! No to matka kawał chłopa wyhodowalas [emoji16][emoji16][emoji16]
Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
U nas te 16 stopni i ja unralam body z długim rękawem a na body kaftanik do tego spodnie, skarpetki, czapeczke i przykryłam pieluszką bambusową. Lekarka powiedziała że bardzo dobrze ubralam. Nie za ciepło, nie za zimno. Bluza chyba będzie ok pod warunkiem że nie jest jakos mega ocieplana.

Dziś szczepilismy drugą dawką rota i tak z niecałe 10 min po podaniu mały ulał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My dziś też druga ale.tz podawał, ja się tam boje ;p mam dwie lewe ręce, wypadłaby mi, i tyle z tego by bylo
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Butterfly, wow! Karol król wątku wagowo

U mnie po fatalnej nocy nieco lepszy dzień. Stasiek uznał, że sen w nocy jest dla słabych za to zrobił sobie drzemkę 2h rano więc trochę odpoczełam, potem przyszła moja mama to wzięłam prysznic i udałam się na wakacje do spożywczego xD o 16 będzie tż, ja wtedy lece na paznokcie a potem jedziemy do znajomych, mieszkają na przeciwko mojej teściowej więc być może tam Stasia położę spać bo w każdej chwili będę mogła przyjść nakarmić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze rozplanowane super że masz pomoc i w mamie i w tz a i babcie pod bokiem ja teraz póki mogę to też korzystam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora