Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Narzeczone 2019
Wątek: Narzeczone 2019
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-03, 17:00   #168
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Nauki przedmałżeńskie można zrobić "gdziekolwiek" tzn nie trzeba w swojej parafii i nie mają terminu ważności
Można zrobić w tygodni - kilka razy i to wtedy trwa pewnie miesiąc (nie wiem ile dokładnie) albo weekendowo - wtedy wyjeżdża się w piątek, wraca w niedziele i nauki zrobione My chyba w taką opcję będziemy celować bo znajomi też tak robili i byli zadowoleni. Po ich opiniach mogę też polecić robienie tych nauk u Dominikanów A co do terminu zapisu - wejdź na stronę kościoła i tam są te informację

Co do dekoracji - nie wiem co jeszcze zrobimy. Chciałabym dekoratorkę, która ogarnie to od A do Z ale to są duże koszty więc możliwe, że znajdziemy florystkę a dekorację sami zrobimy. Tego jeszcze nie wiem i nie szukam ponieważ bez ilości gości i stołów ciężko zrobić wycenę. Poza tym za rok mogą mi się spodobać inne kwiaty
Dzięki za informacje

My znaleźliśmy takie dwie babeczki, które pomagają ogarnąć dekoracje i nie chciałam się teraz tym zajmować, ale one już w tym momencie mają pozajmowane terminy na 2021 rok, na szczęście nasz miały wolny więc zarezerwowaliśmy i pod koniec września jedziemy na takie ogólno-zapoznawcze spotkanie, żeby nakreślić cokolwiek, później pewnie jeszcze z jedno czy ze dwa spotkania, aby obgadać szczegóły. Tak więc zostaliśmy zmuszeni, aby zająć się tym już teraz.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując