Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niedziela bez zakupów - cz.2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-13, 08:56   #4581
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Wyczaszkowało nazwę, ale chciałam kiedyś zamówić z Tesco i dostawa wieczorna/weekendowa kosztowała powyżej 20 zł. No niestety to dla mnie za dużo, żeby płacić za małe zakupy czy zgrzewki mleka, szczególnie że jak już pisałam mam małe mieszkanie i nie mam gdzie trzymać litrów czy kilogramów czegokolwiek, więc tak czy siak nie zrobię dużego zamówienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja mam malusią lodówkę, nie przetrzymam na przykład chleba, bo zajmie mi pół zamrażalnika.

Na szczęście mam bardzo blisko Żabkę, to kupuję tam, jeśli czegoś zabraknie. No drogo, ale co zrobię.

Nie każdy też mieszka blisko Tesco.

Ja mam kawalerkę, trochę nie wiem, gdzie miałabym trzymać takie mleko. W zimie mogłabym na balkonie, no bo się schłodzi jeszcze. Ale w lecie? Mam wrażenie że przy wysokich temperaturach to nawet takie sklepowe z półki mogłoby się zepsuć gdzieś w szafce.

Dlatego co sobotę kupuję 3/4 mleka, tyle maksymalnie pomieści moja losowka, i mam nadzieję, że starczy.

Bardziej mnie męczą owoce i warzywa. Nie mam gdzie trzymać główki sałaty, bo zajmie mi jedyną dużą półkę w lodówce.

I znowu, zimą to nie jest problem, bo wszystko leży i jest spoko. Ale latem zaraz gnije, pojawiają się meszki, pleśń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora