Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terminacja ciąży cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-28, 20:24   #47
Teresa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 193
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Leon19 z tego co piszesz bałaś się i zdecydowałaś tak a nie inaczej. Jestem osobą wierząca i praktykującą. Zrobiłam to co zrobiłam. I boję się tak jakby można to ująć kary doczesnej ale Ciebie to aż tak nie dotyczy. Nie obraź się ale zrozumiałam że masz dwójkę zdrowych dzieci i trzecie w drodze. Ktoś z boku by powiedział a jednak Bóg Ci błogosławi. Jeśli moje dziecko by przeżyło i chore wymagało opieki to raczej innych dzieci by nie było. Pochyl się nad swoimi dziećmi i poświęć się dla nich. Dostalaś szansę być matką. Nie marnuj jej... Nie wszystkie z nas dostają kolejną szansę. Ja narazie czekam z pokorą na swoją szansę i nawet nie mam żadnej gwarancji że się powiedzie. Na razie wszystko co dla mnie ważne zostało zabrane. Na razie dom jest pusty i głuchy.
Ps. Trochę pokory. To normalne że inaczej rodzi się żywe dzieci. Moja babcia 60 lat temu rodziła martwe dziecko w 9 mc ciąży...i krwawy pot miała na czole. Tam też nie było wesoło uwierz mi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Leon19 z tego co piszesz bałaś się i zdecydowałaś tak a nie inaczej. Jestem osobą wierząca i praktykującą. Zrobiłam to co zrobiłam. I boję się tak jakby można to ująć kary doczesnej ale Ciebie to aż tak nie dotyczy. Nie obraź się ale zrozumiałam że masz dwójkę zdrowych dzieci i trzecie w drodze. Ktoś z boku by powiedział a jednak Bóg Ci błogosławi. Może źle piszę ale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teresa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując