Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-17, 08:40   #2411
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Na mocz też, bo musisz czekać na posiew...



Ale jest zalecenie, żeby szczepienia profilaktyczne były przepisane na nowe terminy. Możesz odmówić w tej sytuacji bez konsekwencji i oczekiwać przeniesienia wizyty. Plus - u nas pozamykali od poniedziałku przychodnie dzieci zdrowych.
Robiłam ogólny. Nie posiew.
O 23 był wynik. Są bakterie, ale leukocyty i wszystko inne ok. Wiec tonie mocz. Bakterie ze skóry.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Anusia, najważniejsze, ze jesteście w domu. Szczepienia na pewno da się odłożyć w czasie. Dużo zdrówka życzę.

Morelle, jak dzisiaj Borys?

Słyszałyście o tej dziewczynce z Lodzi, ktora wypadła wczoraj z okna? Jest zarażona koronawirusem, jej rodzice też. Oczywiscie karetka ktora pojechała do nich do wypadku nie wiedziała o tym, ze mają kwarantannę, została przewieziona do szpitala, w ktorym rodziłam swoje dzieci, największego w Lodzi, gdzie jest tyle ludzi....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czytałam o.tym. w dodatku matka pijana.

B bez zmian. Cały czas 39. W nocy ponad. Dałam mu za mała dawkę apapu bo dokładnie nie wiem ile waży i nie spadło. Po 4h dałam ibuprom
Jak spadnie mu temp to normalne dziecko. Jak rośnie to musze go na rękach nosić.

Pestka okaz zdrowia.
Ja tez o dziwo. Jeszcze

Tz przewiajalo na spacerze. Tak to jest jak ktoś w marcu chodzi z rozpietą kurtka i krótkim rękawku.


W ndz znowu do mojej mamy do przychodni przyszedł ktoś to chciał się przebadać bo wrócił z Włoch. ... na szczęścienie otworzyła mu drzwi tylko pokazała kartkę na drzwiach.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując