Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-01, 12:13   #746
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez Knife_Girl Pokaż wiadomość
Wczoraj zamawialiśmy obiad - kebaba wołowego z frytkami i surówkami.

Dziś planuję zupę pomidorową z makaronem (cieniutkie niteczki).


Wczoraj upiekłam też ciasto jogurtowe z jabłkami (narobiłyście mi smaku ), ale mi wyszedł zakalec, jak malowany Całe ciacho poszło do kosza
Ale pieknie wyglada ten obiad

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Tzn co zawiera ? Jezu Lego ja mam wymagające dziecko hahaha. Moja rodzina. Smaży na margarynie i żyją [emoji23][emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Karolina zazdroszczę takiego pomieszczenia [emoji7][emoji7] zupę kalafiorowa lubię bardzo . mniam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zaczelam dodawac do zup warzywnych pomidory suszone i dodaja bardzo duzo smaku. Do tej wczoraj tez dodałam i wyszła bardzo dobra.

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Ale pyszności u Ciebie! Haha współczuję akcji z zalaniem, ja 3 razy zalałam mieszkanie, bo zapomniałam wsadzić węża od pralki do kibla i poszłam spać [emoji3] a mamy w korytarzu wykładzinę...

Też zapisałam przepis na focaccie do zrobienia kiedyś z ziemniakami brzmi super



Wybraliście bardzo ładny kolorek pasuje tam. My niestety w wynajmowanym nic nie możemy pomalować, a ściany się o to proszą, w dodatku kolory są straszne xd

Mój ostatni wypiek na proszku skończył tak samo jak Twój... Jakieś 2 tyg temu.

Rano upiekłam rogaliki wytrawne na śniadanie. Na obiad ugotuje pewnie jakąś zupę, bo mam wyjęte udko. Mój facet wyjeżdża na tydzień do rodziców, także będę teraz gotować tylko dla siebie. Oboje teraz nie pracujemy przez pandemię.

Załącznik 7711778





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow rogaliki cudne! Z jakim nadzieniem??? Piekne Ci wyszły!

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Czy to czasem nie kalka z niemieckiego (der Vorteig)? U nas to zaczyn



Współczuję, mam nadzieję, że nic się nie zniszczyło przez to?



Tak się często z tym ciastem dzieje, jeśli dasz za dużo owoców, albo są mocno soczyste.



Ja też
U nas dziś zapiekanka ziemniaczana +ogórek kiszony
Na szczescie wyglada ze nic sie nie zniszczyło ale teraz juz mu nie pozwolę tam zagladac. Od kilku dni cos go interesowało tam bardzo... No i wczoraj oczywiscie wyszło co
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora