Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O co mu chodzi?
Wątek: O co mu chodzi?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-01, 15:08   #1
Nikoletta00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1

O co mu chodzi?


Od jakiegoś czasu zaczęlam pisac z przyjacielem mojego bylego chłopaka.Właściwie to on napisał do mnie.Znaliśmy sie już jakis czas,bo gdy bylam z eks spotykaliśmy się w większym gronie znajomych w którym on tez tam byl.Nigdy jakoś szczególnie ze soba nie rozmawialismy,poza tymi wyjsciami nie mielismy kontaktu.On jest dużo starszy ode mnie bo prawie o 11 lat i dla niego to jestem jeszcze gówniarą(ja mam 19 a on 30).Nagle z dnia na dzien napisal do mnie co u mnie i tak zaczelismy pisać.Potem chciał żebym dała mu snapa,ale odmówilam,jednak on caly czas nalegał,ale w koncu odpuscil.Byla cisza przez 2 dni i on znowu napisal pod pretekstem zakonczenia roku,pytal jakie plany na przyszlosc,na jakie studia sie wybieram itd.Pozniej znowu nie odzywał się przez 4 dni i zaczepil mnie znowu wysylając jakiś filmik.Nie wiem o co chodzi.Dziwnie do mnie pisze,watpie ze mu sie podobam bo nigdy jakoś tego nie okazywal i nawet nie szukał konaktu ze mną i dodatkowo to najlepszy kumpel mojego eks.Jak myslicie o co mu chodzi?
Nikoletta00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując