Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-17, 11:15   #1608
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Pani_Mada, każdy robi jak uważa, widziałam pannę młodą na cywilnym w długiej białej sukni takiej, że tak powiem typowej, widziałam i w koktajlowej, były młode co w kościele miały krótką itp. I każdy żyje

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Pani Mada ja zakładam że na tych grupach jest naprawdę duży przekrój społeczny... No są dziewczyny które dalej uważają że coś "nie wypada", że jak się ma dzieci to już całkiem biała suknia odpada... Pamiętam że jedna pisała że chce welon, a jej partner powiedział że absolutnie nie bo mają dzieci i jak to będzie wyglądało[emoji853] Z jednej strony jak pytają to pewnie chcialyby zrobić inaczej niż tak, jak jest przyjęte w ich rodzinach i środowisku. I z tego względu myślę że dobrze, że pytaja, bo się dowiedzą że taki zaścianek już nie jest powszechnie przyjmowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja się cieszę, że własnie pod takim naciskiem nie uległam, żeby mieć kamerzystę, Narzeczony też nie chciał, więc stwierdziliśmy, że nie będziemy nikogo uszczęśliwiać na siłę i zostajemy przy samym fotografie.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując