Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-05, 10:19   #35
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Reszta po umawiana, neurologa się udało w Legionowie prywatnie (tam mamy sporo bliżej) reszta w Warszawie. Jedynie z Bielańskim mam problem bo tam się dodzwonić to graniczy z cudem, z 500 połączeń wykonalam i nic [emoji23] ale jedziemy 12.01 na podanie leku może coś z nimi załatwię.
A co do szczepień to kalendarz mamy taki sam jak dla dzieci urodzonych w terminie. Idziemy 28.01 i faktycznie wszystkie podstawowe szczepienia są darmowe. Nad reszta będziemy myśleć [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super, że reszta specjalistów załatwiona[emoji4]
Niestety tak to jest. Dodzwonić się do przychodni/szpitala to trzeba być świętym[emoji849]
Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
My u pierwszej córki płaciliśmy za rotawirusy i była szczepiona. Nie wiem czemu położna jest na nie skoro lekarze zalecają. A teraz jeszcze będzie obowiązkowe to też o czymś świadczy [emoji1745]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Wydaje mi się, że ona nie jest zadowolona z faktu ilości obowiązkowych szczepień i ogólnie przepchanego kalendarza szczepień. Że u nas tak szybko maluszki się szczepić na niektóre choroby, gdzie np Niemcy, Holandia zaczynają pierwsze szczepienia dużo później, by organizm się wzmocnił.
Ale to tylko moje domniemanie na podstawie tego jak się wypowiada o szczepianiach [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora