Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-05, 11:32   #44
CharlotteSK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 516
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
No właśnie, co się stało?

A koszule stricte do porodu jakie macie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam taką starą koszulę z Oysho, długa i na ramiączkach. Czytałam ze wygodnie jak jest rozpinana itp ale stwierdziłam ze jak i tak wszyscy będą mi pod tę koszulę zaglądać to już bez różnicy i mogę ją podwinąć [emoji16] Zwłaszcza ze moja położna mówiła ze u nas w szpitalu są sale jednoosobowe i dość małe obłożenie [emoji2368]

Paula pisz co się dzieje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Moja też się stara. Nie jest przeciwna szczepieniom ale czuć, że woli aby z rozsądkiem do nich podchodzić.Ja tak mam. Z jednego boku na drugi, brzuch sie napina (obstawiam że mała sie zapiera) i "boli". Ale po chwili przestaje. Dlatego robię to bardzo pomału i etapami.Co się stało?[emoji8]Ja akurat do porodu mam od MG. A po porodzie mam zwykle z napami od Dolce Sonno[emoji4]

Dziewczyny, co do atomizera na tantum rosa. Mam taki pojemnik psikacz z zestawu samolotowego. Może być? Czy za mała pojemność?[emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Z tym psikaczem samolotowym to dobry patent, bo zajmie mało miejsca w walizce. A przecież zawsze możesz dorobić więcej. Chyba odgapie pomysł [emoji4]

Ja akurat jestem pro-szczepienna i dziecko będę szczepić od razu i zgodnie z kalendarzem. Chciałam 6w1.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
CharlotteSK jest offline Zgłoś do moderatora