Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-13, 09:40   #1349
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas duuuzo spraw jest daleko w polu zostało 1,5 mieisaca i zaczynam się trochę stresować, ale jednocześnie nie mogę się doczekać🤩

Z tydzień temu trochę się podłamałam, jak zaczęli przebąkiwać o 4 fali indyjskiej na przełomie czerwca i lipca. Dziś jednak słuchałam Niedzielskiego i po analizie obecnej sytuacji nic takiego nie powinno mieć miejsca [emoji7]

W przyszłym tygodniu chcemy ogarnąć sprawę z garniturem w końcu.
Muszę też rozchodzić swoje buty, ale mieszkanie mamy małe, więc odległości są minimalne, a szkoda mi je zakładać na zewnątrz, żeby nie poniszczyć[emoji28]

Cały czas zastanawiamy się w kwestii poprawin. Podejmiemy chyba decyzję jak będziemy mieć ostateczna listę gości.
Ciekawa jestem ile osób samych się odezwie i potwierdzi, a z iloma będzie trzeba kontaktować się osobiście.
Ja zawsze zwracam uwagę na datę potwierdzenia i robimy to o czasie.
Jednak po opowieściach koleżanki i po moich spostrzeżeniach przy potwierdzaniu pierwszej kwietniowej daty to marnie to wypada
Tż mówił, że każdy widział jaka była sytuacja w tamtym czasie i była mała szansa na to, że się odbędzie.
Dla mnie akurat to nie jest żadne wytłumaczenie. Szczególnie w tych czasach, gdzie większość ma FB i może napisać krótka wiadomość.
Bardzo dużo osób przy zmianie daty od razu potwierdzało, ale ponoć trzeba na to uważać, bo entuzjazm bliżej daty się zmniejsza i jednak coś im wypada w tym terminie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując