Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-27, 08:02   #3045
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Pokaż wiadomość
MM, a wiesz po czym masz ten odrost? Co obecnie stosujesz?[emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

MM, a wiesz po czym masz ten odrost? Co obecnie stosujesz?[emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, osocze-chyba 3 serie miałam i kosmetyki Monat do pielęgnacji, W końcu rosną nowe włosy ale niestety nadal wypadają choć w granicach normy. No i przede wszystkim te nowe są bardzo cienkie dlatego szukam metod na pogrubienie. Już zamówiłam wcierkę z laboratorium urody ale mimo wszystko szukam jeszcze innych rozwiązań.
Z tym, że ja prawdopodobnie nie mam androgenowego choć wygląda to bardzo podobnie. W każdym razie jak byłam u trychologa to stwierdziła przewlekły telogen. To znaczy jakby włosy były cały czas w fazie telogenu, Nie mniej jednak trwało to tyle lat i żadne metody nie przynosiły skutku, dopiero teraz jest poprawa.
Jak trafiłam na to forum z 10 lat temu to włosy wypadały mi setkami, bałam się myć a już o żadnych wcierkach nie było mowy, włosy wypadały przy każdym poruszeniu głową i w ogóle nie rosly nowe.

Zapomniałam dodać, że przez jakiś czas raz w tygodniu rehabilitantka robiła mi masaż skalpu.
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2021-05-27 o 13:54
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując