Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-09, 21:09   #22
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;86100723]A czytałaś artykuł, który podrzuciła MissCath, ten z Newsweeka? Powiem Ci, że poczułam ogromną ulgę, kiedy zdałam sobie sprawę, że to nie ja jestem jakaś beznadziejna i tą beznadziejnością emanuję z siebie, dlatego mnie nie zatrudniają, tylko widać ten rynek pracy jest jakiś dobrze "nie teges", skoro to, co ja zauważam, potwierdzają inni, i jeszcze ktoś zdecydował się publicznie to zjawisko opisać takie jakie jest.
Możliwe, że jesteś zniechęcona - nie dziwię się, też bym pewnie nie poszła na dzień próbny w entuzjastycznym nastroju. Nic nie zaszkodzi chociaż na okres próbny zostać, jeśli nie masz nic w zanadrzu, a kasa jakoś musi się zarabiać. Jak stwierdzisz, że nie wytrzymasz, to zwolnisz się przed czasem. Zobaczysz, jak sobie będziesz radziła po paru dniach i wtedy będziesz miała jakiś pełniejszy obraz.[/QUOTE]Tak, czytałam, ale mimo wszystko gdzieś tam z tyłu mojej głowy pojawia się ta myśl, że może po prostu jestem jakaś zdefektowana, bo nie mogę wbić się w te HR-owe, nawet może i dziwne i niezrozumiałe, standardy
Niby tak.
Nie wiem, zobaczę.
Chodzi o to, że nie wiem czy znowu chcę się wkurzać i jeździć parę miesięcy z kwaśną miną i stresem na karku do pracy. Gdybym tak chciała, to nie zwalniałabym się z poprzedniej.
Wiecie chciałabym strasznie znaleźć coś takiego jak golgie - coś co od samego początku się podoba i wie się, że taka praca będzie przyjemna i będziemy mogli dużo wnieść też od siebie dla firmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2018-11-09 o 21:11
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora