Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-17, 14:15   #215
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
U mnie także dalszym ciągu posucha Wysyłam cv, niby spełniam wszystkie wymagania, a nikt nie dzwoni...Nie wiem o co chodzi
Znalazłam dziś ogłoszenie do firmy na stanowisko biurowe, ale na gowork są nieciekawe opinie o tej firmie i teraz nie wiem co robić. Wiem z doświadczenia z poprzedniej frmy, że często negatywy są pisane przez ludzi z produkcji, a w biurze było jak najbardziej ok. Mętlik mam w głowie, czy wysłać cv, czy sobie nawet głowy firmą nie zawracać.
Wysyłaj, co Ci szkodzi. Jak się odezwą, to się będziesz martwić

Mnie też wkurza jak widzę, że jest mniej niż 25 kandydatów, wiem, że pasuję do stanowiska i cisza. Albo nawet "rozpatrywane" i cisza. No szlag mnie trafia.

Z tej strony od laines wydaje mi się, że wcale nie wynika, że muszą ustawić status. Tylko tyle, że się automatycznie zmienia na "otwarte", kiedy pobierają CV, co podejrzewałam.

I skoro sobie ściągają paczkę dokumentów na pulpit, to wchodzenie potem na profil i specjalne klikanie "rozpatruj"... jeśli tak jest, to cud, że ktokolwiek klika

W ogóle to mnie ta strona tylko wkurzyła, biedni HRowcy, co to nie mogą znaleźć dobrego pracownika
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.

Edytowane przez Kafkazmlekiem
Czas edycji: 2018-11-17 o 14:18
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora