Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-18, 12:36   #232
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
U mnie także dalszym ciągu posucha Wysyłam cv, niby spełniam wszystkie wymagania, a nikt nie dzwoni...Nie wiem o co chodzi
Znalazłam dziś ogłoszenie do firmy na stanowisko biurowe, ale na gowork są nieciekawe opinie o tej firmie i teraz nie wiem co robić. Wiem z doświadczenia z poprzedniej frmy, że często negatywy są pisane przez ludzi z produkcji, a w biurze było jak najbardziej ok. Mętlik mam w głowie, czy wysłać cv, czy sobie nawet głowy firmą nie zawracać.

Ja swoje zdanie o tych opiniach zmieniłam pracując w mojej obecnej firmie. Kiedy osoby z kadr zaczęły wypisywać kontr-opinie, w ogóle nie zgodne, z tym co się dzieje w firmie - straciłam wszelki szacunek.
Ludzie z HR nie mają żadnego pojęcia o tym, co się dzieje w danej firmie. To ludzie - najmniejsi stanowiskiem - najwięcej wiedzą, co się dzieje.
No i niestety 99% opinii to prawda, dlatego ja unikam firm, gdzie widzę takie opinie.
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora