Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Romantyczny seks
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-15, 08:55   #143
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez Punainen Pokaż wiadomość
Nie uważam, żebym była aż taką kłodą. Zgadzam się na inne pozycje, zajmuję się nim podczas gry wstępnej.[COLOR="Silver"]

Uderza mnie, że na każdym kroku podkreślasz, że się na coś zgadzasz. I te mityczne „inne pozycje” na które też się zgadzasz. Brzmi to jakbyś traktowała seks jako jeszcze jeden obowiązek do odfajkowania. Tak mi się kojarzy z całkowicie infantylną, ale jednak, częścią Sagi o ludziach lodu „Samotny”

A tak serio. Nie chcesz to się nie zmuszaj. Albo poeksperymentuj w odwrotną stronę- jeszcze bardziej spokojnie i powoli- może seks tantryczny? Są pozycje, których głównym elementem jest patrzenie się sobie w oczy.

Co do kwestii związku to zgodzę się z resztą- jeśli byłabym w sytuacji, że wiem że seks nie sprawia drugiej połówce przyjemności i że jest to dla niej/niego poświęcenie to sama zaczęłabym się czuć niekomfortowo w łóżku. A stąd już dla mnie krótka droga do końca związku/poszukania kogoś z podobnym libido czy fantazjami. A to że on ma orgazm to jeszcze o niczym nie świadczy, ma go też gdy się masturbuje. Jeśli nie mówił Ci do tej pory o swoich potrzebach to może nie czuł się na tyle swobodnie, albo wiedział jak zareagujesz i nie chciał ryzykować. Może stwierdził, że jednak to co jest już mu nie wystarcza i dlatego dopiero teraz Cię o to pyta?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując