Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lifting bez skalpela ? nici liftingujące
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-19, 17:44   #387
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Miałam nie robić nici aż do sierpnia, ale skusiłam się dzisiaj jeszcze na dwie dodatkowe, również Strong najmocniejsze. Chciałam mieć pewność, że na pewno moje "chomiczki" już nie wrócą ( a przynajmniej przez długi czas ).
Nie wiem co się zmieniło, ale tym razem prawie niczego nie czułam, a przynajmniej wydaje mi się, że ten trzeci zabieg był najmniej bolesny. Nawet teraz pisząc te słowa, godzinę po założeniu nitek nie czuję żadnego bólu, nawet ciągnięcie jest minimalne. No i tym razem już się nie pofalowałam! Wiadomo, na razie jestem trochę opuchnięta w okolicach skroni ( w końcu ta skóra z dołu gdzieś musiała zostać podciągnięta), ale obeszło się tym razem bez efektu "fal na Dunaju".
Moja Pani kosmetolog powiedziała, że dobrze że zdecydowałam się na nici, bo żaden kwas którym wypełniałam kości policzkowe nie spowodowałby aż takiego podciągnięcia tych nieszczęsnych chomiczków, co więcej jeszcze kilka miesięcy a zacząłby "zjeżdżać w dół".
Te nici które wybrałam są rewelacyjne, ponoć są o wiele mniej bolesne od poprzedniego typu ( mają inaczej ułożone haczyki), a dodatkowo silniejsze. Nie wiem, nie znam się, mówię tylko o swoich wrażeniach, które jak na razie są pozytywne.

Edytowane przez zorzanna
Czas edycji: 2019-07-22 o 19:42
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując