Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks
Wątek: Seks
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-03, 14:31   #19
loratydyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
No raczej. To jest problem, nie jakaś bzdura, tylko poważny problem. Facet rezygnuje z seksu dla zastępczych czynności płciowych (jakkolwiek cudacznie to brzmi). Musicie o tym porozmawiać, bo coś tam głęboko jest schowane. I nie chodzi nawet o seks, a o zaufanie, o budowanie przywiązania i intymności.
Mam wrażenie, ze to moze byc troche kwestia jego ostatniego mocno nieudanego związku- kilka innych oporów miał w stosunku do mnie własnie przez te niefajne doswiadczenia- ale to juz rozpracowalismy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Chodzi o to ze to tabletki czy o to ze hormony? Bo np. plastry Evra lub Nuvaring omijają układ pokarmowy


Mi się wydaje że on nie tyle nie chce powiedziec co autorka się go specjalnie nie dopytywała
aczkolwiek zgadzam się z ostatniom zdaniem - po prostu z nim pogadaj (mówisz że nie macie problemów z rozmowami na temat seksu), dowiedz się o co chodzi i czy przypadkiem nie zmienił zdania a on sam nigdy nie porusza tego tematu?
Z tabletkami chodzi o to, ze hormony niestety.

On sam nigdy tego tematu nie poruszał- wczesniej, gdy na samym początku gadalismy o seksie oralnym czy o pettingu sam zaczynal; w tej kwestii nie. Od razu zaznacze- nie mamy problemu z rozmawianiem o intymności, z mówieniem co nam sie podoba a co nie, gadaniu o naszych fantazjach, nei mamy tez problemu np. z nagoscią- bywa, ze jak jestesmy cały weekend np. u mnie to cały dzien łazimy nago.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

Facet mówi, że nie jest gotowy (nie wiemy z jakich powodów, ale nie jest gotowy, a tu takie rady, no normalnie witki opadają.
Czyli jak laska nie jest gotowa, a facet jest gotowy to po prostu któregoś dnia bez pytania ma wejść w nią i 'zrobić, co trzeba', bo on jest gotowy i ona też już powinna być?
Uf, ktos zrozumiał o co mi chodziło
Bo wg mnie nie ma tu az tak strasznie wielkiego znaczenia to, ze on seks uprawiał- to będzie pierwszy raz NASZ. Dla nas, razem, i chyba z tym ma problem...

Cytat:
Napisane przez Brr16 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnaś go jakoś uwieść np. rozbierz się na jego oczach i powiedz mu że masz ochotę na prawdziwy seks i żeby się nie bał. Bo jeśli młoda kobieta taka jak ty potrzebuje seksu to niech ten seks nie będzie byle jaki tylko czuły, namiętny itd. A i jeśli on nie chce to go nie zmuszaj bo pomyśli że pomyśli że tylko na tym ci zależy.





Pozdrawiam
Tylko u nas to wszystko (choc nie mówiłam w takiej sytuacji o prawdziwym seksie ) prowadzi do naprawdę rewelacyjnych pieszczot...
loratydyna jest offline Zgłoś do moderatora