Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-09, 07:58   #3481
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez honeym00n Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Sprawa wygląda tak, że w pośpiechu pakowalam się na wyjazd do rodziców i kompletnie zapomniałam o spakowaniu tabletek antykoncepcyjnych. Przypomniało mi się już w drodze.



Miałam wziąć ostatnią tabletkę z 3 tygodnia, nie chciałam robić tak jak w przypadku pominięcia tabletki, że szybciej zrobić przerwę, więc wykupiłam nowe opakowanie z którego wzięłam tylko tę ostatnią tabletkę z 3 tygodnia. Gdy jutro wrócę do domu mam zamiar dokończyć opakowanie, którego zapomniałam.

Kiedy zacznę nowe opakowanie to po prostu tę jedną tabletkę wezmę ze starego blistra.



Czy wszystko jest w porządku? Nie muszę się obawiać żadnej "niespodzianki"? Trochę nakombinombinowane, wiem ale bardzo odpowiada mi czas kiedy dostaję krwawienia z odstawienia i nie chciałam tego zmieniać.
Z tego co zrozumiałam to po prostu w tym miesiącu weźmiesz jedna tabletkę z nowego opakowania, a w przyszłym jedna tabletkę ze „starego”. Czyli wszystko będzie po staremu. Tabletki z różnych opakowań nie różnią się składem. Jeśli się nie spóźniłaś z tabletka to nie musisz niczego się obawiać.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując