Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-09, 18:29   #2486
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Pokaż wiadomość
Tu maggie ma rację - zależy, jakie złoto. Ja przymierzałam złotą i srebrną, i mimo że to było złoto "jesienne" (dla mnie zbyt ciężkie i zgaszone), to i tak wyglądało lepiej niż srebro (które się odcinało właśnie dlatego, że było za zimne).
No to by potwierdzało, że nie mam w sobie nic ciepłego idąc tropem "odcień ciepły innego niż mój ciepłego typu jest i tak lepszy niż zimny". Na takiej samej zasadzie wyglądam od świetnie do dobrze we wszystkich odcieniach niebieskiego, a dość trudno mi znaleźć pasujący zielony, żółty czy brązowy i tak naprawdę żaden odcień tych kolorów mnie nigdy nie zachwycił.
Złota chusta z testów była bliżej czegoś takiego, może nawet trochę bledsza KLIK niż złoto typu takiego KLIK lub takiego KLIK.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Pokaż wiadomość
To tak nie działa. Każdy typ może mieć każdy kolor wszystkiego, chodzi o odcień i nasycenie, kontrast. To, jak opisałaś siebie, opisuje też mnie, a nie jestem nawet Latem. Oczy odcinają się od cery, brwi niewidoczne, ale kontrast mam średni. Nie określiłabym nawet siebie z wyglądu jako "kontrastowej", tylko właśnie jako "czystą"
Jednak jak dodasz do tego takie szczegóły jak: problem ze znalezieniem różu (większość zbyt intensywna i krzykliwa albo zbyt ceglasta), okropny efekt po farbowaniu brwi farbą na bazie henny (czyli z pomarańczową, ciepłą domieszką) to typ z przewagą ciepłych tonów staje pod znakiem zapytania.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora