Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 19:19   #958
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ale Ty ją robisz eyelinerem, prawda? Lekko jeszcze wilgotny eyeliner możesz rozetrzeć skośnym pędzelkiem z odrobiną ciemnego, matowego cienia. A na przykładzie mojego oka chciałam Ci pokazać bardziej rozmgloną alternatywę, wykonaną czarną kredką i ciemno-szarym cieniem http://1.bp.blogspot.com/-UypB_s_HZM...662%2Bopis.jpg
Uzywam kredki, ale to jest dokladnie cos pomiedzy kredka, a eyelinerem, nazywa sie: kohl eyeliner. Jest miekka i bardzo mocno napigmentowana. Dzieki za rady.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Layane Pokaż wiadomość
Na temat wpadłam zupełnie przez przypadek I stwierdziłam co mi szkodzi, może dowiem się czegoś ciekawego. Z reguły maluję się całkiem po swojemu, ale może ktoś mądrzejszy, abo po prostu z innym spojrzeniem, doradziłby mi coś ciekawego. Bardzo proszę Chętnie przyjmę i wypróbuję wszystkie rady. Wstawiam wygrzebane na szybko z odmętów komputera zdjęcia, lepszej i gorszej jakości, z makijażem i bez, z wyspanymi oczami i opuchniętymi powiekami... i z zupełnie różnym oświetleniem, ale może da się z nich coś wypatrzeć. O dziwo kiedy oczy mam podpuchnięte widać większą powierzchnię ruchomej powieki, a do tego są lekko niesymetryczne

Masz ladne oczy. Sa zielone czy niebieskie? Tak czy inaczej, ja poszlabym w strone kontrastu - czyli brazy, bo ladnie wydobeda kolor teczowki. Niebieski ja tylko przycmi i rozmyje. Wydaje mi sie, ze u Ciebie jedynie ladny, zlocisto-brazowy cien + tusz do rzes i bedziesz bardzo ladnie wygladac.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując