Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-22, 22:51   #206
Yato2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 53
Dot.: Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował

Cytat:
Po co ten wątek, jak w zasadzie wszystkie porady są na "nie"? Tobie się wydaje, że w realnym życiu ktoś (nie lekarz czy psychoterapeuta) poświęciłby x czasu, żeby do Ciebie dotrzeć i wpłynąć na Twój tok myślenia? Nie, po prostu poszedłby dalej.
Jak to wszystkie?
1. Kumam, że nie ma szans zbudować związku na pozwalaniu się gwałcić (porada z forum)
2. Z porad wyszło też, między wierszami, że nie ma sensu szukać związku (no dla mnie nie ma, jeśli na taką skalę wjeżdża w to atrakcyjnośc seksualna, ja nie chcę). Więc odpuszczam frustrowanie się facetami.
3. Kupuję radę o przyjacielu-geju, dobry trop. Nie jestem bluszczem, nie mam nic przeciwko żeby jego partner był dla niego ważniejszy niż ja. A w grę nie wejdą dzieci, będzie miał dla mnie czas.
4. Kontrowersje budzą pewne elementy porad o terapiach, ale też nie wszystkie.
Widzę sens ogarnięcia kwestii eee, pochwy, bo mogę potrzebować kiedyś badań a la cytologia (że nie widziałabym sensu ogarniania tego tylko dla potencjalnego, mało realnego bolca, to inna sprawa)

Co do uwag z płatkiem śniegu. Każdego, kto mocno się od Ciebie różni, tak nazywasz?
I pożycz magiczną kulę Wnioskować, że będę zgorzkniała, bo nie będzie chłopa?

Edytowane przez Yato2
Czas edycji: 2021-04-22 o 22:54
Yato2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując