Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-19, 06:44   #68
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Update: byłam w szpitalu i mogę dokończyć praktyki we wrześniu na innym oddziale (na moim nie ma miejsca), muszę tylko to zgłosić oddziałowej i uczelni. Na razie tego nie załatwiam, do września jeszcze sporo czasu. Jeszcze spróbuje się dowiedzieć w dziekanacie, czy stare praktyki przejdą, ale i tak się cieszę. Mam drugi termin egzaminu 28 sierpnia, jeśli go zdam, to praktyki we wrześniu tez jakoś pójdą.

Oczywiście byłam u psychiatry wczoraj, dostałam leki w większej dawce (powiedziała, ze mogło mi się tak bardzo pogorszyć z odstawienia leków - co prawda był to tylko tydzień, ale nie miałam pieniędzy, żeby je wykupic, na szczęście już zaczęłam nowe), zalecenie odroczenia praktyk i dodatkowo jak powiedziałam o moich trudnościach w skupieniu się - lucetam, ale o tym muszę jeszcze poczytać, nie wiem czy warto w ten sposób eksperymentować...

Dziękuję Wam za odpowiedzi, na razie idę leczyć się i odpoczywać Martwić się będę trochę przed początkiem września.
kalor jest offline Zgłoś do moderatora