Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta z kobietą?:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-14, 09:06   #2889
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 234
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez ewakrokowska30 Pokaż wiadomość
No ja nie mogę się doczekać tego "piwa".. choć nie wyobrażam sobie, abyśmy nie udały się do jakiegoś hotelu czy coś.. Bo w miejscach publicznych to tak na pół gwizdka.. a ja chcę iść na całość.. Ona mnie tak kręci.. to dziwne, bo dziś byłam na piwie z kumpelą piękną, zadbaną, ale ona jest tylko kumpelą. Jutro idę na piwo z inną i to samo - uwielbiam ją jak kumeplę i nic więcej. Mam fantazje z kobietami, ale żadna którą znam nie jest przeze mnie pożądana do jej zrealizowania prócz tej jednej... Nie wiem dlaczego tak jest, dlaczego ona, mam ładniejsze koleżanki od niej :P Z większym buistem itp.. ale chcę jej! Tej jednej! Obym się nie rozczarowała.. ona jest w związku hetero, aby się nie okazało, że dawała mi mylne sygnały.
No ja też tak mam, że z koleżankami czy przyjaciółkami bym nie potrafiła, bleee One są dla mnie aseksualne. Jak już, to tylko z jakąś nowo poznaną.... I fajnie byłoby ją mieć też na wypady do kina, koncerty, zakupy, etc - nie tylko do seksu.

To, że ona jest w związku hetero nic nie znaczy, ale to już zapewne sama dobrze wiesz
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując