Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Romantyczny seks
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-13, 11:43   #57
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Romantyczny seks

[1=eae41177eb364e60e3fe3d4 7289b23a1b4ea3858_5d8e947 1c90a4;86989926]No popatrz, to ja lubię jak mnie facet tak przepenetruje że tracę przytomność, przy 4 orgazmie.
Jestem mu za to wdzięczna.
Jakby mi przyszło kiedyś nie daj borze zmienić partnera, to rozpoczynałabym poznanie od łóżka. I szukałabym takiego, który zafunduję mi coś podobnego.
A co do masturbacji, to moja pierwsza trwała 6 godzin ale się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Czyli dochodzimy do wniosku że seks jest ważniejszy od miłości jak partner nie spełnia oczekiwań seksualnych trochę to mimo że się kochamy się rozchodzimy tak?

Śmiem twierdzić że niektórzy rzeczywiście nie wiedzą co to jest miłość tylko im się wydaje.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Punainen Pokaż wiadomość
Ja nie przepadam za seksem oralnym. Robię to dla niego ale sama nie pozwalam, żeby mnie lizał.

Ja nie twierdzę, że jeżeli ktoś lubi ostry seks to robi coś złego. Mnie martwi to, że mam wrażenie że to stało się koniecznym etapem seksu w związku. Że trzeba eksperymentować i właśnie ostry seks powinien zaistnieć. Mam wrażenie, że każdy facet będzie tego chciał. A ja naprawdę nie chcę być traktowana w taki sposób.

Ja bym nigdy swojego mężczyzny nie przydusiła swoim kroczem (przepraszam za dosadne stwierdzenia) ani bym nie wpadła na to, żeby go nawet delikatnie uderzyć.
Jak każdy facet będzie chciał?Dziewczyno otwórz oczy nikt nie może nic od ciebie oczekiwać a zmuszenie się do czegoś wbrew sobie aby zatrzymać faceta jest żałosne.

Jeśli on tego nie rozumie to go kopnij w 4 litery nie jest wart twojego czasu.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując