Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wzwód poranny fantazje.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 23:19   #16
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wzwód poranny fantazje.

Cytat:
Napisane przez karin959 Pokaż wiadomość
Chłopak został u mnie na noc i ten poranny widok strasznie mnie nakręcił . Teraz chodzę skołowana i mam dylematy, czy takiego "śpiocha" można wykorzystać, czy to jest fair i czy się da tak żeby nie obudzić i jak ?
Na tzw "śpiocha" (gdy się śpi) stosunek seksualny jest gwałtem. I nie ma tu znaczenia płeć. Faceta też można zgwałcić nie wiem czy wiesz. Jak koleś śpi, postaraj się obudzić, zapytaj o zdanie. Po za tym jak facet danego dnia jest zmęczony, przeżywa stres, jest chory (i inne takie) (tak, facetów też to dotyczy) to [B] ma prawo odmówić seksu [\B] (tak, facetów też to dotyczy, faceci też mają do tego prawo). Wtedy inicjując stosunek (po prostu go chcesz) bez jego zgody - to również nadal GWAŁT .

Naucz się, że to nie zależy od płci. Płeć męska również to dotyczy. Może mało się mówi o tym w polskim społeczeństwie bo do mentalności innych krajów nam daleko. I mam wrażenie, to wielu ludzi śmieszy - no bo jak można zgwałcić faceta? i zdziwienie nagle wielkie.
A no można.

Tak samo z przemocą w stosunku do facetów - nie umiesz się bronić, co z Ciebie za facet, nie potrafisz oddać? . Nie żeby nie było, nie jestem za przemocą niezaleznie od płci.

Ciekawe czy Ty byś chciała, żeby facet Cię tak "potraktował" i wpadł na pomysł gdy weźmie Cię, weźmie sobie gdy Ty śpisz. To gwałt. Opierała byś się i nie chciała byś tego bo wiesz, że to prawnie złe i narusza Ciebie, Twoją godność, szacunek do Ciebie, Twojego ciała oraz dla psychiki.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2019-08-08 o 23:23
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując