Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-09, 04:01   #682
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Tak. Amelka przed narodzinami Tymka spala całe noce w pokoju obok, teraz budzi się po 3 razy, częściej niż młody w zasadzie [emoji3] W ciagu dnia niby pała miłością do brata, ale jak tylko usłyszy, że ten się budzi i ja ruszam do niego do sypialni to od razu ona zaczyna mnie do czegoś potrzebować. Chodziła spac około 20, teraz to bywa i 23. W zasadzie Ami jest bardziej wymagająca od Tymka. W nocy bardzo wszystko przeżywa. Powtarza wszystko co usłyszy w ciagu dnia. O szczepieniu brata 3 noce mówiła. Mnie czas umyka niewiadomo kiedy. Od karmienia do gotowania obiadu, zabawy z Amelką itp. Na spacery chodze w konfiguracji Ami na nóżkach, Tymek w wozku, pies na smyczy[emoji1] Ale spoczko, tylko 2 razy pomysalalam, ze chce wyjsc i nie wrócić. Raz wyszłam na rower, drugi na pizze. Pomogło i wróciłam [emoji16] Z nowości to Ami na nowo dostaje moje mleko. Jak ona była mała laktatorem ściągnęłam max 30ml, teraz w 10 minut 160 ściągam [emoji846] Jakby ktoraś potrzebowała do zrobie fotkę specyfiku, ktory nakręcił mi tak lakatację. Czytam Was dość często, ale jak tylko probuje odpisać to ktos coś ode mnie chce[emoji16] Małż się smieje kiedy nadejdzie dzień, że nie posprzatam Amelki zabawek na noc lub nie zaścielę lozka rano[emoji2360] Także ogarniam kuwetę, nie jest tak źle [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Aha zaczął się etap, kiedy to Ami powtarza to czego nie powinna [emoji2360] Powiedziała mojej mamie, że tatus łapie mamusię za pupę [emoji1787]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

No i od wesela śpiewa oczy zielone wszędzie [emoji1] Na placu zabaw, w sklepie, na osiedlu. Juz się wstydzić zaczynam normalnie [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Anusia, gratulacje. Wiem, ze myśleliście o chłopcu, ale pomysl, że Amcia będzie miała przyjaciółkę na całe życie [emoji3531]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Morelle, skoro Borys taki aniołek, to może nie zamykaj jeszcze biznesu? [emoji23][emoji3059]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Emmos pisz co to za cudowny towar na cycki [emoji2] musze wiedziec bo do marca zapomne a z pewnoscia mi sie przyda.

Tu mi sie potwierdza ze kobiety jednak sa bardziej wymagajace. Ja boje sie tylko ze jak to bedzie taki temperament jak A. To chyba kopyta wyciagne. Stwierdzam realne fakty bo przy Amelce nie ogarniam "kuwety" a jak trafi mi sie taka druga to nie wiem....jeszcze jak rozmawiam z sasiadka ktora ma 2 dziewczyny to az wlosy mi staja na rekach. Tam normalnie sa zmiany kto w danym momencie ktora sie zajmuje i mowie tu nie tykko o rodzicach ale i o dziadkach.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując