Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-30, 14:34   #81
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
hm.. no to ja nie wiem.. w sumie ja prawie zawsze noszę rozpuszczone włosy (związuję na fitness, do ćwiczeń w domu i jest tak mega gorąco) i nie raz zdarza mi się za nie niezbyt delikatnie pociągnąć, rączkami od torebki przycisnąć, suwakiem przyciąć..
rozwaliłaś mnie z tym rudym polotem domyśliłam się, że chodziło o refleksy, ale śmiesznie to zabrzmiało ja się teraz zamierzam na oberżynę
ja też nie wiem :P ciachnę, to może im się odmieni
tak, refleksy
oberżyna jest ładna, ale zależy jaka

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Jak je podetniesz to odrosną zdrowsze będą lepiej rosnąć, lepiej wyglądać a czym pielęgnujesz włosy? Są proste?
wiem, ale jestem niecierpliwa i nienawidzę czekać :P tak, są proste. mam kilka odżywek, 3 maski, olejuję kokosową Vatiką, od czasu do czasu nafta... chyba tyle. nie prostuję prawie wcale - raz na miesiąc może mi się zdarzy

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Hana, ale farbowaniem może dałaś w kość, no i chyba to prostowanie trwałe robiłaś?
no może? na to nie wpadłam :P ale ja od zawsze często maluję włosy i nigdy wcześniej nie zaobserwowałam łamliwych końcówek. to przez ostatnie kilka miesięcy tak mi się dzieje :/
a co do encanto, to rzeczywiście po nim miałam końce zwiędłe, ale to już podcięłam dawno i były ok. teraz znowu jakieś kruche się zrobiły
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora