Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 10:54   #28
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Sofciaa na przyszłość kup wapno 1000 i witaminę C 1000 Rozpuszczamy w wodzie i razem pijamy. Taką dawkę można wypić raz na 24h. Idealnie przed grypą, uczulenia.
NightwishLove Także nie umiem tańczyć. Z kolei Tż trochę lubi i ma talent. Jak byliśmy u znajomych, puszczona muzyka to od razu musiałam 2 razy zatańczyć. On umie tańczyć ja go deptałam. Nigdy nie łapałam welonu, kwiatów. Nie na widzę. A wszystkie ciotki wraz z moją mamą, krzyczą no idź. Baw się. Wesele ideał (takie bez zabaw, nawet rzucania, kwiatów, welonu). Czy też zauważyłyście, że w każdej rodzinie jest wujaszek niski lat (50-60). Który to obtańczy wszystkie kobiety? Nawet w kabaretonie o tym było.
Avll- 30 różnicy sporo lecz życzę ci szczęścia. I to dużo.
Ja też broniłam się przed swoją miłością (18) to tylko porównując do Ciebie. 2 walczył i wywalczył.

Justyna a ja uwielbiam elegancko: garsonki, sukienki dopasowane, marynarki, żakiety, koszule. W pracy jak siedzę przy biurku, nóg nie widać to mam niskie klapki. A jak muszę to ubieram obcasy Dla zdrowia. Kocham obcasy.
Bliska kumpela z pracy, kiedyś mi napomknęła: Ty słuchaj ten no (obecny tż) wiesz jak on się tobie przygląda jak idziesz. Chodziło oto, że ja niska obcas, bardzo obcisła spódnica ołówkowa, nylony FF czarne. Pupa też dosyć duża. Pod spódnicą odznacza się pas do pończoch taki, 6-8 żabek. No to domyślacie się jak to fajnie z tyłu wygląda. Mój to niedawno skwitował, to już wie o czym kobiety gadają. A on tak się starał by mu oko nie uciekało. He, he he. Tak się starał, że wszyscy o tym wiedzieli. Chyba kiepsko się starał.

Czarnowidzem? Nie jesteś. Już to sobie uświadomiłam. Nie da się tego zmienić. Boli to bardzo. Mi miesiąc nerwów pomógł wrócić do idealnej wagi czyli prawie 49 kg. Nie jestem chuda ale minimalny brzuszek mam i krągłości też: Idealnie. Biust ten sam 30g ang. Cud Jak chudnę, w biuście prawie nic się nie zmienia
Ciesz się wolnego od dzieci.
Tż zapiekanka smakowała Miło to usłyszeć.
Z nerwów zapomniałam, jutro mamy tż córki. Ma być super pogoda, więc po obiedzie robimy mały wyjazd.

Edytowane przez Ola-zz
Czas edycji: 2014-07-04 o 11:14
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując