Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-13, 18:13   #3
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Witam.Jestem nowym użytkownikiem forum i mam kilka trochę dziwnych a może nawet i głupich pytań dotyczących damskiej pochwy.Od razu zaznaczę że nigdy nie miałem dziewczyny i nie było dane obcować mi z tą częścią ciała stąd też moje pytania mogą być dla was dziwne.Bardzo proszę o prawdziwe i w miarę poważne odpowiedzi

1.czy podczas kąpania czy pływania wpływa wam tam woda? większość dziewczyn mówi że absolutanie nie ale jakoś ciężkow mi w to uwierzyć-przecież pochwa nie jest szczelna-jakoś podczas okresu nie potraficie zacisnąć jej i zatrzymać wypływającą krew.To jak to jest? podczas okersu leci z niej jak z kranu a od zewnątrz jest niby szczelna jak batyskaf? ;-).Ja na swoim przykładzie jestem niemal pewnien że nam facetom podczas plywania wpływa woda do penisa-podejrzewam że aż do zwieracza pęchęrza moczowego,tylko po prostu tego nie czujemy-jak to jest u was?

2.A jeżeli już wpływa to trochę wam współczuję-wygląda na to że jak wpadniecie np do sadzawki albo mocno zanieczyszczonej wody to łatwo możecie złapać jakieś zakażenie

3.Jak to jest z podnieceniem i nawilżeniem? tzn.załóżmy że byłyście kiedyś zakochanymi,niewyżytymi dziewicami albo wasz chłopak/narzeczony/mąż bardzo na was działa-ile potrzebujecie czasu żeby zrobić się mokre? minutę? dwie?.Pytam bo w przypadku facetów-szczególnie tych młodych postawienie do pionu małego to kwestia niecałej minuty.Wielu młodych i niedośwaidczonych facetów jest w stanie osiągnąc erekcję dosłowanie na zawołanie o każdej porze dnia i nocy.JAk to jest z wami? potraficie się zrobić mokre na zawołanie czy potrzebujecie pieszczot,uczucia i bóg wie jeszcze czego?

4.Jeżeli już chodzi o mokro w majtkach to czy zdarza wam się podnicać w ciągu dnia bez wyrażnej przyczyny? np.podczas lekcji w szkole,na zakupach,w pracy? czy zdarzyło wam się przemoczyć z tego powodu spodnie? Facetom potrafi stanać w najmniej odpowiednim momencie i bywa to bardzo kłopotliwe-zdarzało mi się to w tramwaju czy pracy jak to jest u was?Czy podobnie jak faceci macie jakieś nocne orgazmy? budzicie się mokre? jak często wam się to zdarza? Przeciętny mężczyzna ma średnio5-7 erekcji w ciągu nocy i jest to całkiem normalna rzecz

5.Załóżmy że jesteście tam suche a naszła was ochota na seks-czy to bardzo wtedy boli? jakie to mniej więcej uczucie? jakby ktoś naciskał wam na siniaka?czy sucha pochwa jest wrażliwa i wkładanie tem czegokolwiek(tamponu,palc a itp.) jest bardzo nieprzyjemne?

6.Jak to jest z tym okresem? czujecie się wtedy bardzo mokro? jakbyście się za przeproszeniem zlały w gacie? ;-).Czy to jest bardzo wkurzające czuć przez te 4 dni wilgoć między nogami? Podobno zdarzają się hardcorowe sytuacje z przeciekaniem podpaski,poplamieniem białych spodni,albo strużką krwi lecącą po nodze. wy czujecie jak coś się tam cały czas sączy czy po prostu siedziecie sobie na krześle nic nie czuć a kiedy wstajecie nagle pół szkalnki krwi ląduje na podpasce?

7.czy jesteście w stanie zaciskać wejscie do pochwy tak aby bez użycia siły nic się tam nie dostało?

8.Jak glęboko przyjmujecie swoich mężów/chłopaków? czy zawsze jesteście w stanie przyjąć ich "całych" czyli po same jądra? czy zdarza się to raczej rzadko i musicie być bardzo podniecone i rozciągnięte.Czy są tu jakieś dziewcyzny które nigdy nie przyjeły całego penisa bo po prostu mają za krótką pochwę?.Może niech kilka pań się wypowie ile maksymalnie cm jest w stanie przyjąć.

9.Pytanie trochę z innej beczki-wytłumaczcie mi dlaczego kobiety noszą stringi i co jest fajnego w tych majtkach? nigdy nie nosiłem stringów ale z mojej perspektywy wydaje się to bardoz niewygodne-cały dzieć chodzić z paskiem w tyłku ;-).Przy siadaniu,wstawaniu,nachyl aniu itp.ten pasek się przecież lekko przesuwa i wrzyna w tyłek-co w tym do diaska jest fajnego? może to głupie pytanie-ale tan pasek dotyka bezpośrednio odbytu? jeżeli tak to łatwo prznieść bakterie do pochwy.

z góry dzięki za odpowiedzi.
Ty tak serio?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując