Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 15:27   #16
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Witam znowu.Mam jeszcze kilka pytań.

1.Jak to w ogóle jest z tą penetracją? .Załózmy że jesteście mocno podniecone i mokre przed pierwszym jak to nazwać "wsadem".Czy facet od razu może wsadzić do końca czy musi jednak wykonać te kilkanaście-kilkadziesiąt ruchów żeby przystosować,"rozepchać" pochwę tak żeby mogła pomieścić całego penisa?

2.Jak to jest z tym okresem? Pamiętam lekcję w gimnazjum gdzie Pan od biologii mówił że krwawienie trwa 4 dni-po tym zdaniu większość dziewczyn parskneła śmiechem a jedna wprost zapytała:"ale niby jak 4 dni".Podobno krwawienie trwające tylko cztery dni a potem już suchutko to pobożne życzenie tak samo jak okres trwający 28 dni .Jak to przeważniej est z tym krwawieniem? ile ono zazwyczaj trwa-i nie chodzi mi o mocne krwawienie bo to podobne rzeczywiście trwa z reguły 4 dni chodzi mi bardziej o stan od suchej pochwy....do ponownie suchej pochwy.A może znacie jakieś dziewczyny co mają podręcznikowe okresy?

3.Ogólnie to jak to jest mieć pochwę i macicę? nie czujecie jakby to powiedzieć strachu że macie na dole dużą dziurę i może przez nią coś się dostać do waszego organizmu? czy to jest bardzo delikatne miejsce? łatwo je uszkodzić? bo szczerze mowiąc penis w stanie erekcji jest dość wytrzymały,nie trzeba się z nim obchodzić jak z jajkiem .

4.Jeszcze jedno pytanie może bardziej do Pań które lubią czasem zabawić się z facetem na jedną noc.Jeżeli już decydujecie się na przygodny seks z jakimś facetem i jeżeli jest on wysoki,umięśniony,postawn y to...nie boicie się że może wam zrobić krzywdę? nie boicie się seksu z kimś większym,silniejszym od was którego dopiero co przed chwilą poznaliście?Jeżeli ja widzę jakiegoś dwumetrowego koksa i do tego z tatuażem to już z daleka się go trochę boję.Jak wy do tego podchodzicie?
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując