Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening i ploteczki- o szczupłą sylwetkę walczą Gwiazdeczki cz. 44
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-20, 12:24   #69
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dieta, trening i ploteczki- o szczupłą sylwetkę walczą Gwiazdeczki cz. 44

[1=1b006c1cc4b33fb32b0a741 c96d131cb0dc83f78_5f5d531 644303;83065866]Cześć dziewczyny... znalazłam was przypadkiem, tak patrzę od wczoraj na ten wątek i się czaję, żeby napisać.

Strasznie fajną atmosferę tu tworzycie i tak myślę, że mega fajnie by było mieć takie wsparcie, ale się cykałam, bo jak już się odezwę to takie jakby zobowiązanie będzie. No, ale dobra, piszę.

W skrócie: jestem Aga, 26 lat na karku. Zawsze byłam mega aktywną osobą, w czasach nastoletnich chuda jak patyk, potem też "niezła dupa". No, a jakieś 2 lata temu z hakiem mnie pokonała moja psychika, stany depresyjny, zaburzenia lękowe.. no w skrócie 2 lata siedzenia na tyłku w domu praktycznie. Chyba nie muszę pisać jak to się odbiło na wyglądzie, skoro organizm, który do tej pory zasuwał jak mały samochodzik nagle przeszedł w tryb siedząco-leżący

No ale dość smęcenia, jestem na prochach, jest już całkiem nieźle, więc od jakiegoś czasu się próbuje zmotywować, żeby się ogarnąć, tyle, że moja silna wola praktycznie nie istnieje

Z technicznych kwestii to wzrost 168cm, na wagę przestałam wchodzić jak 75kg przekroczyła, teraz pewnie koło 80 jest, ale nie zmusicie mnie, żebym sprawdziła z resztą waga mnie w sumie nie interesuje, interesuje mnie co widzę w w lustrze, jak się czuje i jak ciuchy na mnie leżą

To co, mogę sobie tu grzecznie przysiąść w kąciku?[/QUOTE]
hej hej
Rozgość się
Msz jakaś diete ? ćwiczysz ?
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując