Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-17, 10:55   #2835
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja wyjęłam wczoraj ze skrzynki takie combo: dla mnie dwa katalogi (od Sephory i od Douglasa) plus coś tam z banku dla mojego starego



póki co najbardziej podoba mi się: czy wiesz, że zbyt duża ilość w naszym oranizmie cukru powoduje powstawanie zmarszczek?
Też wyjęłam katalog i bank


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Za to macałam paletę Tarte i z tych pięciu brokatów podoba mi się złoty, ale nie wiem, czy na pozostałe znalazłabym zastosowanie. W zestawie jest super pyndzel! Będąc tam byłam zdecydowana, że jej nie kupię, teraz myślę...

Strasznie podoba mi się rozświetlacz Marc Jacobs... A ichnie cienie "cekinowe" to dokładnie takie same brokaty jak te w palecie Tarte. Nijak się to ma do błyszczących cieni z Hudy czy ABH.
Ja sobie dokupiłam turbotów z Glamshopu To są najprostsze w użyciu i najładniejsze błyskotki jak dla mnie Wkurza mnie że błyszczące z Hudowej się uklepały od palca, a znowu pędzlem bardzo ciężko je nałożyć. Turboty nakładają się jak marzenie, a wystarczy delikatnie dotknąć palcem, więc też nic się nie zeszkliły.

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
;Dziewczyny widzialyscie lub może któraś ma kalendarz adwentowy Douglas, nie wiem czy warto kupić za 199 zł.?
Zastanawiam się jeszcze nad tym z Sephory za 259zl. ?
Tu możesz zobaczyć jak i wiele innych
https://www.youtube.com/watch?v=MYeQwVU_miY
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora