Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-14, 14:04   #49
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja też bym pewnie pracy nie dostała, bo dojeżdżam 30km (i robię to w czasie, jak mój tż dojeżdża 20, ale on jedzie miastem, a ja mam kawałek krajówki, na której sobie odrabiam. I mniej się zmęczę, bo o tej porze zazwyczaj nie ma zbyt wielu samochodów na drodze




No wiadomo, że na kasjera to średnio, ale na jakieś inne to czemu nie - przykładowo wysyłasz cv na stanowisko inżyniera, to piszesz, że zwróciłaś uwagę na ich firmę, bo są w branży x, która cię interesuje ze względu na stosowane technologie. I jesteś dobrym kandydatem, bo masz takie i takie cechy charakteru, co powoduje, że łatwiej ci się pracuje z zadaniami xyz. Dodatkowo, na studiach odbywałaś praktyki w firmie o podobnym profilu działalności i czujesz, że jest to coś, w czym dobrze się czujesz i dobrze ci idzie (co potwierdza ocena z praktyk, jaką otrzymałaś).


Jak się składa na jakieś konkretne stanowisko i o nim coś wie, to nie jest tak ciężko napisać kilka zdań, przecież to nie ma być wypracowanie, tylko kilka akapitów, które przekonają rekrutera do nas Kiedyś miałam z tym problem, ale odkąd faktycznie pracuję w branży zgodnej z wykształceniem i ogarniam, co kto robi faktycznie, to już nie jest to ciężkie, dość naturalnie przychodzi.

Rozumiem koncepcje w takim przypadku to faktycznie można coś tam naskrobac ale sprzedawca czy zwykła sekretarka to już mało co tam można polać wodę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując