Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-04-29, 20:09   #1294
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Gr8ania, jakie są w Polsce koszta prywatnego żłobka w porównaniu do państwowych? U nas prywatnych nie ma... A jeszcze dotarło do mnie info, że jak jestem niewierząca to mi dziecka nie przyjmą. Kpina po prostu. A pole dance to fajna sprawa, musisz mieć mięśnie ze stali. [emoji1377]

Inez, u nas na pierwszy raz poszły tylko ćwiczenia oddechowe więc póki co było dobrze. A Ty już tak intensywnie ćwiczysz! Podziwiam. Fajnie że dzieciaki już teraz mają taki stosunek do siebie, jednak rodzeństwo to świetna sprawa. A u nas to szczerze mówiąc nie liczę na kolejny cud. Nawet mój mąż sam z siebie do mnie powiedział, że boi się próbować bo to tak jakbyśmy kusili los. Nie wiem co o tym myśleć, ale nie chce żeby komórki zostały zniszczone. [emoji17]

Caro, jak ja Cię rozumiem! Wiem jak można się podłamać jak ciągle dostaje się złe wieści, a niczego innego się nie chce jak tylko żeby się udało zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. To pragnienie potrafi przesłonić wszystko i doprowadzić do frustracji. Nie wiem czy czytałaś wątek trochę wstecz, ale jeśli nie to powiem Ci, że większość z nas miała problemy i duuużo upadków nim się udało. Nam na przykład dano 1% szans na ciążę i poród. I ten jeden procent ma się dobrze i śpi sobie właśnie smacznie. Grunt to się nie poddawać i robić to co możliwe, skorzystać z każdej furtki żeby później nie móc sobie w razie co nic zarzucić. No i, choć to brzmi jak frazes, trzeba uwierzyć, a jednocześnie nie zwariować. Żadnych negatywnych myśli! I nie wierz w to, że lepiej myśleć negatywnie żeby później był mniejszy zawód - to bzdura. Lepiej myśleć pozytywnie i dokładać tym małą cegiełkę do przyszłego sukcesu. [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując