Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZNO - plotki, pocieszenia i codzienne zwierzenia część VI!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-23, 10:30   #792
rubbim
City of Bones

Dot.: ZNO - plotki, pocieszenia i codzienne zwierzenia część VI!

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Mansi, sporo tego będzie

Dzika wiśnia
herbata czarna OP, wiśnia kandyzowana (wiśnia drylowana, syrop glukozowo-fruktozowy, aromat.

Green Orange
herbata zielona Sencha, trawa cytrynowa, jabłko suszone, pomarańcza suszona 7%, truskawka liofilizowana, hibiskus, kwiat pomarańczy, aromaty

Irish Cream
herbata czarna OP, migdał 5%, kokos wiórki, aromat

Kwitnąca wiśnia
herbata zielona Sencha, wiśnia liofilizowana 15%, bławatek różowy, aromat

Przylądek Nadziei
herbata zielona Sencha, ananas kandyzowany (ananas, cukier, kwas cytrynowy), skórka pomarańczowa suszona, marakuja crunch (maltodekstryna, koncentrat soku z marakui, aromat naturalny, kwas cytrynowy), kwiat słonecznika, płatki róży, aromat

Sencha o smaku truskawkowo-śmietankowym
herbata zielona Sencha 92%, truskawka, płatki słonecznika, aromat

Soczysta brzoskwinia
herbata zielona Sencha, kwiat głogu, brzoskwinia liofilizowana 3%, aromat

Słodka pokusa
herbata czarna Assam, jabłko suszone, pistacje, czekolada biała, migdały, porzeczka czerwona liofilizowana, aromat

Współczuję zbierania ziemniaków w taką pogodę. Buro i zimno.
Soczysta brzoskwinia, przekładek nadziei i green Orange ciekawią mnie [emoji846]mi przyszła ostatnio jakąś z pukka(?)pokrzywa, mięta, mniejszej lekarski i coś tam jeszcze ale nie pamiętam już [emoji848]
Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Też lubię. Nie przeszkadza mi w radiu. A wywalić odbiornik mam ochotę przy puszczaniu non stop Ariany Grande, Miley Cyrus czy innej pop gwiazdki, która obecnie jest na topie Czy Cleo chociażby, nie trawię baby.
Na mnie tak działa Hyży i Podsiadło [emoji57] na inne tego typu nie zwracam jakoś większej uwagi[emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz