Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcowe mamusie 2017 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-01, 11:32   #4997
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. III

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;7041707 6]Jelonek ja też ma część niebieskich, dla dziewczynki. Myślę że nie będzie to przeszkadzać. Teraz będę dokupować troszkę neutralnych, szarości, beże i będzie dobrze. Cudnie że mam ten lumpeks, bo inaczej to finansowo bym nie wyrobiła.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Dziewczyny a macie jakąś sprawdzoną przytulankę dla maluszka? Czy szyć coś od siebie?[/QUOTE]
Jak maszyne to uszyj. Ja szylam dla szwagierki taka glowe krolika i pozostala czesc taka szmatke....poNiej fote przesle jak to wygladalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
No wiesz, ja tylko tak pomyślałam, gdyby siostra miała jakieś chęci mieszkanie wynająć, aby coś zarobić. Zawsze można się dogadać, wiec jak między wami jest ok to nawet bym o kasie nie pomyślała, ale różnie to bywa stąd sugestia.

Ale to nie jest nic strasznego. Słodkie to jest i przez to okropne. Moja rada - wypić jak najszybciej, a nie delektować się 😉 później jest nieco gorzej, bo ta słodycz może zmulic, a na dodatek nadal nic nie wolno zjeść, ani wypić, a trzeba czekać do następnego pobrania krwi. Przeżycie niemile, ale bez przesady! Poród gorszy 😉😂😜



O, faktycznie, było coś takiego, że jak się dom budowalo, mieszkanie kupowalo albo właśnie remont przeprowadzalo, to wyliczenia były dużo lepsze 😊

Wiola, dokładnie wyjelas mi to z ust 😉 tylko trudno mi było aż tak z mostu 😉 ja też trochę nie rozumiem takiego postępowania, tym bardziej w stosunku do córki, która jest w ciąży 😶 no ale myślę, i mam nadzieje, ze to tylko kwestia do do gadania i wszystko skończy się dobrze 😊

Witaj w klubie bolacych głów 🤕 ja poprzednio miałam glukozę około 26 tyg i teraz tez się tak nastawiam. To się robi jakoś +/- 24-28 tc.

Kciuki 😙😙😙
Bajeczny 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no spoko 😁z rodzenstwem mam rewelacyjny kontakt. Lgną do mnie bardzo. Jak maja okazje to przychodza do mnie nawet na nic mimo ze mieszkaja 2 min ode mnie 😁
Jak sobie pomysle jakie moj tatus ma myslenie to az nie moge uwierzyc. No ale co zrobie....on tak im "wynagradza " brak Mamy. Wszystko im kupuje, co tylko zechca. No a my.....mielismy Mame wiec to inna kwestia...takie ciagle slysze wytlumaczenie. Jakbysmy chcieli zeby Mama odeszla i zostawila nas wszystkich.....tym bardziej ze moj tata nigdy nie ogarnial dzieci....jak Mama zmarla to ja i siostra musialysmy w pewien sposob zrezygnowac z naszych planow i zajac sie rodzenstwem i ojcem na dodatek. No ale tego juz nie pamieta. Ehhh....taki charakterek 😣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora