Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer Szczecin
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-29, 19:26   #994
jusemi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dwa dni temu byłam na strzyżeniu i farbowaniu w salonie Victoria na Obrońców Stalingradu u Pani Kasi (chyba właścicielki) po przeczytaniu opinii o niej na Wizażu właśnie. Do strzyżenia nie mogę się przyczepić, natomiast farbowanie... powiedzmy, że pozostawiało WIELE do życzenia. Miałam włosy rozjaśnione do bardzo jasnego blondu z naturalnym odrostem (średni blond) ok 5cm. Ustaliłyśmy, że farbujemy na cieplejszy blond całość. Nie spodziewałam się równej koloryzacji ale nie tego co mam w tej chwili na głowie (a raczej miałam, bo musiałam się ratować castingiem żeby to jakoś wyrównać). Odrost był pomarańczowy, natomiast reszta w ogóle nie złapała farby. OK, nieważne, że informowałam o tym, że moje włosy ciężko się rozjaśniają i łapią farbę, Pani Kasia zmieszała farbę z wodą 6% i nałożyła ją tylko na odrost, resztę farby wmasowała na 5 minut przed zmywaniem. I teraz finał, Pani fryzjerka patrząc mi prosto w oczy upierała się, że ognisty pomarańcz to ciepły blond, a na uwagę, że włosy mają kompletnie inny odcień oraz kolor (góra ciepła, reszta zimna) napadła na mnie, że uprzedzała mnie, że kolor wyjdzie nierówny! W szoku zapłaciłam 220zł. i wyszłam, teraz żałuję, że się nie kłóciłam. Pieniądze w błoto, a z włosami będę się męczyć kolejnych kilka miesięcy. Gorąco nie polecam
jusemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując