Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebna pomoc - typ kolorystyczny, pomysły na zmianę :) - dużo fotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-15, 14:35   #18
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Potrzebna pomoc - typ kolorystyczny, pomysły na zmianę :) - dużo fotek :)

Moim zdaniem czerwienie bardzo by Ci pasowały od czasu do czasu. Nie wiem czemu, ale wyglądałabyś w pięknej czerwonej sukni lub sukience bardzo, bardzo zmysłowo i seksownie. Na pewno efekt byłby piorunujący tym bardziej, że masz bardzo magnetyczne i zmysłowe oczy. Zdecydowanie od wielkiego święta czerwienie by bardzo podkreślały Twoją urodę, ale to musisz sama się dobrze czuć w tym kolorze jeśli źle się czujesz, to wiadomo, że nic na siłę

Osobiście uważam, że beże dobre są od czasu do czasu. Do Ciebie nie bardzo mi pasują, chociaż na pewno znalazłabym parę stylizacji dla Ciebie w tym kolorze
Przede wszystkim biele, błękity, turkusy. W tym Cię widzę. Masz delikatny typ urody, ale bardzo interesujący. Bardzo by te kolory to uwydatniły w Tobie, podkreśliły oczy. Wyglądałabyś niewinnie, ale bardzo zalotnie jednocześnie. Czarny też by fajnie u Ciebie wyglądał, ale od święta, trochę by Cię przytłaczał. Nie wiem dlaczego, ale bardzo według mojej opinii pasowałby do Ciebie styl "casual", zmysłowe, proste i klasyczne marynarki, rurki w pastelowych kolorach, z różnymi dodatkami jak kopertówka, naszyjniki. Proste i eleganckie suknie i sukienki to na pewno coś dla Ciebie. Przynajmniej tak mi się wydaje

Jeśli chodzi o włosy, widać, że się naturalnie błyszczą, mają bardzo fajny kolor, wiele kobiet taki chce uzyskać. Uważam, że do Ciebie bardzo pasuje. Jeżeli chcesz go koniecznie zmienić, to polecam najlepiej szamponetki w saszetkach albo hennę. Spłukują się zupełnie, a tak to możesz pokombinować z różnymi odcieniami co Ci się nie spodoba, zawsze się spłucze osobiście jednak bym koloru włosów nie zmieniała. Delikatna grzywka na prosto lub na bok sprawiła by, że wyglądałabyś elegancko ale i dziewczęco zarazem. Włosy do łopatek, to chyba idealna długość dla Ciebie, ale na pewno nie jakieś mocne cieniowanie. Może delikatne pazurki przy twarzy, ale nie cieniowanie na całej długości.
Nie wiem, czy taki efekt Ci się podoba, czy dobrze byś się czuła w tym, ale chciałam podzielić się opinią, najważniejsze, żebyś sama ze sobą się dobrze czuła i w tym co nosisz
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując