Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomysły ślubne !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-03, 16:09   #37
XxMartaxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 357
Dot.: Pomysły ślubne !

witajcie

ze ślubnych pomysłów, które nie wydaja mi się obciachowe i robione pod publikę,(które sama chcę na swoim weselu),podobają mi się:

* wycięte malutkie serduszka z marchewki pływające w rosole- wygląda to uroczo
* oddzielny stolik na pierdoły w stylu ciasta, cukierki, owoce itd-które zabierają miejsce na stole (chcę mieć stoły eleganckie-niezapchane wszystkim naraz)
* wysokie wazony-kielichy z prawdziwymi kwiatami- eleganckie, i jesli macie wysoki sufit to takie wysokie kompozycje trochę złagodzą proporcje
* malutkie świeczniki- tealighty (?) z podgrzewaczami- im więcej tym lepiej , tworzą super nastrój
* podświetlane "tło" za młodymi- kurtyna ledowa pod materiałem i żadnych więcej pierdołek
* oddzielne miejsce dla dzieci do zabawy- ja mam pokój oddzielny z tablicami, malowankami, zabawkami
* odgrywki- orkiestra wita każdego przyspiewką, i za to wrzucaja do koszyczka jakis pieniążek. Coś jak w innych regionach zbieranie "na wózek"

Poza tym znam inne atrakcje(które mi sie nie podobają):
* kolezanka miała na swoim weselu pokaz lotniczy
* oklepane lampiony, fajerwerki,
* dojazd do kościoła bryczką- orkiestra tez jechała na wozie konnym i grała całą drogę
* barman serwujący drinki, magik, karykaturzysta, taki facet co puszcza ogromne bańki mydlane.
XxMartaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując