Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-04, 19:04   #1414
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Ja noszę zwykłe elastyczne koszulki na ramiączkach głównie. Nie podobają mi się te do kramienia w większości.
Mojego wierzgolca udało się w końcu wsadzić w chustę. Rzygnął w materiał i między cycki, a następnie przysnął, wzorowy chłopak

Zwracacie uwagę, na której stronie dziecko trzyma głowę?
Nasza preferuje prawa stronę. Jak położę ja na plecach to głowa wędruje w prawą stronę zawsze. Staram się ją poprawiać i kłaść dużo na drugim boku. W środę mamy pierwszą wizytę u rechabilitantki. [emoji5] pediatra dała nam skierowanie więc korzystamy [emoji5]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj puscilam muzyczke z karuzeli od bujaczka ze swiatelkami i w ogole "przebodzcowanie" total i... zyskalam dodatkowe pol godziny bo zasnela 2 dni wczesniej maz ja probowal tym spacyfikowac to histeria byla straszna. Ciezko nadazyc

Zastanawiam sie nad mini sesja noworodkowa w domu. Tylko jak z takim wyjcem? Jak to u was wygladalo w praktyce? Slyszalam zw taka mini sesja to 3h wg mnie dla mojego dziecka to tak ze 2x za dlugo co najmniej
My mieliśmy sesję jak mała miała 12 dni. Całą przespała [emoji5]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując