Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 5.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-30, 13:08   #3133
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 5.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87806110]Znajoma mojej siostry też usłyszała 140zł ząb plus 100zł za dezynfekcję. A ja jej zadałam pytanie " a to wcześniej nic nie dezynfekowali?".
Dziwne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To się w głowie nie mieści oni się bogacą na ludzkiej tragedi.
Przyłbica maseczki fartuchy dezynfekcja to przecież na porządku dziennym.
Może kupili jakieś super nowoczesne kombinezony albo dezynfekcja trwa godzinę całej powierzchni jakimiś super środkami na wirusa bo nie umiem tego zrozumieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Serio dziewczyny myslicie, ze dentysci nie musieli się przygotowac na własna rękę i przyjmują pacjentów tak jak do tej pory? Przecież tu chodzi o kupno tej całej zbroi, wybudowanie śluz między gabinetami, same rękawiczki i maseczki kosztują teraz o 300% więcej, a nie same popsikanie wierteł i sterylizacje Nie popieram brania kasy za samo wejście do gabinetu, ale ceny na pewna pójdą w górę. I wierzcie mi, że ja jako dentysta nie zarobię nic więcej niż wcześniej, bo ta podwyżka idzie do właściciela gabinetu nie dla mnie.

NFZtowe gabinety nie działają, bo Państwo nie daje lekarzom środków ochrony osobistej, a jak wiadomo NFZ to państwowe gabinety.
Udało mi się jednak znaleźć dentystę który nie bierze kasy dodatkowej to jednak się da?
Nie dają ochrony na NFZ?
To gdzie te wszystkie kombinezony i maseczki które podobno kupiliśmy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując