Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-03, 10:37   #2178
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87812617]
To ja jednak wolę, kiedy ktoś najpierw objasnia ćwiczenie (albo jak Sydney, w czasie przew), żeby być pewna, że dobrze wykonuję. Dla mnie ćwiczenia Pameli za bardzo opierają się na cardio, ok, sapię, bo nie mam zbytnio kondycji, ale nie o to mi chodzi ćwicząc w domu. Jak zechcę sobie poprawić kondycję, to zacznę biegać albo pływać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Bo Pamela ćwiczy sporo siłowo z dużymi ciężarami, a te filmiki na YouTube to chyba tak bardziej dla zabawy i właśnie bardziej jak cardio. Wrzuca też filmiki z dużymi ciężarami na insta, ale nie każdy ma siłownię w domu

Ja filmiki Pameli traktuje jako cardio po treningu siłowym. A siłowo trenuję z Kelsey Wells pwr at home. I to się da spoko w domu zrobić. Ale trzeba mieć minimum sprzętu (regulowane hantle i gumy). Ona używa też w tych treningach sztang, ale ja zamieniam to na hantle.

Wczoraj robiłam nogi i miałam po kilkanaście kg na 1 rękę/na 2 ręce. I ciężary (przysiady, goblety, deadlifty) na zmianę z ćwiczeniami typowymi podkręcającymi tętno i myślałam, że umrę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill


Edytowane przez ViLLeMkA
Czas edycji: 2020-05-03 o 10:39
ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora