Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - właśnie zostałam
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-19, 15:26   #104
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
póki co to ja napisałam zdanie komentarza do Twojego posta, Ty za to do mojego 10, więc jak ktoś tu coś przeżywa to na pewno nie ja

osobiście nic do Ciebie nie mam, poważnie, jak już wspomniałam, walczę z ignorancją a nie z konkretnymi osobami

nigdzie nie napisałam, że margines społeczny to top elita, hiperbolizacja to często używane narzędzie ironii, ale Tobie raczej słabo wychodzi... porzuć to, naprawdę, dla własnego dobra

tak że - chociaż w jednym się zgadzamy: trzymaj się swoich kosmetyków (bo studiujesz w szkole kosmetycznej, nieprawdaż?) i fryzjerstwa, tak będzie lepiej dla wszystkich

pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
tylko przypuszczam może błędnie, ale jednak

poza tym Truskawkowa też mnie obraziła w tym wątku, dlaczego ona nie dostała punkta?? podobno moderator nie na swoim forum traktowany jest jak zwykły użytkownik (podobno )

poza tym... wybaczcie, ale muszę to napisać

ja tu wyciągam dziewczynę z oparów szaleństwa, bo sobie uroiła, że jest jakąś księżniczką a jest co najwyżej aspirująca do zawodu kosmetyczki, a oni mi tu w nagrodę punkty wlepiają
Truskawkowa, powinnaś mi podziękować jeszcze
Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
ja naprawdę (aż mi się nie chce powtarzać) nie mam nic do kosmetyczek

ale jakoś nie zauważyłam, żeby Emilia1, Hexxanna czy L_V (które wielbię za ich wiedzę) wpadały na Intymnie żeby POUCZAĆ innych o tym jak powinni reagować w ekstremalnych sytuacjach (a za taką uważam kłótnię) i strzelać elaboraty psychologiczno-socjologiczne o słabości cudzego charakteru i patologicznym pochodzeniu NIE MAJĄC NAWET BAZOWEJ WIEDZY NA TEMAT TYCH DZIEDZIN (do czego Truskawkowa się ostatecznie przyznała )
dorzucając do tego laurkę na swój temat, jakie to one nie są idealne i dobrze wychowane


nie podobają mi się ani takie domorosłe teorie, ani piętnowanie nikogo za reakcje inne niż nasze, ani ciągłe wybielanie się na forum (a życie sobie ) i dlatego "najechałam" jak to ładnie określiłaś Truskawkową... chyba mam prawo pisać, że z czymś się nie zgadzam albo że coś nie jest prawdą?

poza tym ona też poradziła mi napić się meliski, wyśmiała moją nadwrażliwość i zasugerowała, że jestem słabym osobnikiem - jak dla mnie to jest taki sam atak na użytkowniczkę i moim zdaniem ona też powinna dostać punkta

co do Twojego przypadku: nie wiem czy pozbyłaś się nieśmiałości (wątpię), prawdopodobnie nadal jest to jedna z cech Twojego charakteru, tyle że bardziej oswojona i wytrenowana - i to samo pisałam o impulsywności - a ponieważ sama wiesz jak ciężka to walka sama ze sobą, tym bardziej powinnaś zrozumieć jak irytujące są uwagi w stylu "ja czegoś takiego nigdy bym nie zrobiła, jesteś słaba, weź się za siebie"

nie wiem jak jeszcze jaśniej mogę wyłożyć swój punkt widzenia


prosiłabym jeszcze żeby moje posty filtrować przez pewien poziom ironii i przymrużenia okiem, ja naprawdę się nie przejmuję tak bardzo jak by się to mogło wydawać, jak już wspomniałam hiperbolizacja to tylko jedno z narzędzi, którym się posługuję konstruując posty
Nie doczytałam do końca, bo przy tych wypowiedziach szczęka mi opadła.

Nie spodziewałabym się Benito, po Tobie, że oceniasz i kwalifikujesz ludzi jako mniej lub bardziej wartościowych, na podstawie szkoły, jaką mają.

Poza tym.
Żeby posiadać WIEDZĘ ŻYCIOWĄ, nie trzeba wcale być psychologiem.
A idąc Twoim tokiem rozumowania, tylko magister psychologii ma prawo udzielać rad na Intymnym, no a najlepiej, żeby miał tytuł doktora i to z Harvardu
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora