Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploteczki, plotusie - staraczki i mamusie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-10, 16:59   #90
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

O ja, dobrze, że tu ruch i to jak wesoło [emoji23] Soul, od pierwszego kwietnia weszła taka inwigilacja aptek, że nie wiem, czy ktoś będzie ryzykował bez zapotrzebowania. Mnie te cyrki przerastają, informatyków też, zamula wszystko, a medialnego szumu brak-a mnie też zakuja w kaftan i wio do Lubiąża. Wszyscy mówią o nauczycielach (przepraszam, popieram w pełni), ale to co się dzieje w tym kraju to dziki obłęd. Teraz był rok przejściowego obowiązywania dwóch wzorów recepty, od 18 kwietnia niby tylko nowy. Po wuja ja się pytam, jak papierowe recepty mają być tylko do końca roku. No i tydzień przed godziną zero wiceminister stwierdza, że chyba jednak do końca roku dwa wzory. Albo kolejna głupota, czy na recepcie jest napisane słowo" lekarz". Nieeee, no jak specjalista kardiolog i intensywna terapia to na pewno pielęgniarka, no fak fak, fak. I tak sobie w stolycy siedzą, w nocy ustalają, że od jutra zmiana banana, a po dwóch miesiącach, że jednak abolicja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując